Dolar : Alış : 6.0463 / Satış : 6.0572
Euro : Alış : 6.7549 / Satış : 6.7670
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14894 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ada Kaya İnşaat dostları; Yeni proje için bilgilendirildi

02 Ağustos 2018 - 2.810 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Ada Kaya İnşaat dostları; Yeni proje için bilgilendirildi
Ada Kaya İnşaat dostları;  Yeni proje için bilgilendirildi

Ada Kaya İnşaat dostları;

Yeni proje için bilgilendirildi

Ada Kaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kaya, 10 yıl önce üniversite yolunda küçük dairelerle başladığı inşaat sektöründe Yazlık, Yenigün, Yağcılar ve çeşitli ilçelerde müşterilerine toplamda 400 konut teslim ederek, onların güvenini kazandı.

Sakarya’da ilk 60 Villalı özel proje

Adapazarı Sakarya Valiliği’nin karşısında bulunan Karapınar Mahallesi’nde 35 villadan oluşan projeye başlayan Ada Kaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kaya, dost ve müşterilerine verdiği yemekle, yeni projesini tanıttı. Kaya; 2 ay sonra ise Kazımpaşa Mahallesi’nde doğa manzaralı 24 adetten oluşan villa projelerinin temelini atacaklarının müjdesini verdi. Sakarya’da son 1 yılda konut sektöründe ciddi bir daralma olduğundan projesini yüzde 25’e düşürdüğünü ifade eden Ada Kaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kaya, o projelerini de satarak, ihtiyaç durumundan dolayı dostlarının ‘neden villa projesi yapmıyorsun’ diye taleplerden yola çıktığını söyledi.

Bu doğrultuda Sakarya Valiliği karşısındaki Karapınar Mahallesi’nde 35 villadan oluşan projeye başladıklarını dile getiren Ada Kaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kaya, 2. Etap’ta ise Serdivan İlçesi Kazımpaşa Mahallesi’nde fındık bahçeleri içerisinde doğa manzaralı 24 adetten oluşan villa projeleri olduğunun da müjdesini verdi. Toplamda 50 adet villa projesi olduğunu ifade eden Kaya; bu projelere başlamadan önce 2-4 ay gibi sürede araştırma yaptığını, müşterilerinin kesinlikle ortak alanlı ve site içerisinde bir proje istemediklerini, herkesin müstakil istediğini söyledi. Projelerin çizimine başlamadan önce bu istekleri dikkate aldığını belirten Kaya, haneye özel teraslı, bahçesi olan yan komşusuyla kendi projesiyle hiçbir bağlantısı olmayan bir villa yaptıklarını vurguladı.

Adakaya Karapınar Villa Projesi ;

2018 yılında başlayan projelerimiz Adakaya Karapınar Vilları Valilik karşısında olup; 2020 yılında oturuma hazır bir şekilde teslim edilecektir. Karapınar Villa  Projemiz ; 35 adet villa olmakla birlikte depreme dayanıklı , imar yönetmeliğine uygun kaliteli malzeme ve doğru işçilik ile işlenmiş olup 5 yıl işçilik ve malzeme garantilidir.

Karapınar Villalarımız ; kişiye özel teras, müstakil bahçe, kamelya, hobi bahçeleri ve özel giriş-çıkış sistemleri ile özlemiş olduğunuz müstakil hayatı sizlere sunuyor…

Villalarınızda ısı ve ses problemleriniz son bulacak !

Adakaya İnşaat olarak müşterilerimizi daima geleceğe taşıyoruz…..

Sakarya Adakaya İnşaat Logo

ADAKAYA İNŞAAT HAKKINDA

1969 Giresun Yağlıdere Tuğlacık Köyü doğumuyum. İnşaat sektöründen önce çeşitli branşlarda esnaflıklar yapıp, gerek yurt içi gerek yurt dışı tecrübelerime dayanarak 8 yıldır inşaat sektöründeyim. Sakarya’nın farklı ilçelerinde bu güne kadar yapmış olduğum 350 – 500 iskanı, kat mülkiyeti alınmış konuttan sonra, gelen talep ve istekler doğrultusunda ihtiyaç olduğunu gördüğüm villa projesi yapmaya karar verdim. Çok şükür ne geldiğim yeri ne de gideceğim yeri unutmadım. Kalıcı, kaliteli, güvenli projeler yapmaya son derece özen gösteriyorum. Hesabı veremeyeceğim hiçbir işi yapmıyorum. Benim için önemli olan; “İnsan kazanmak.” Bu sektöre başladığımdan bu güne kadar şahsım ve sahibi olduğum ADAKAYA İNŞAAT firmama desteklerini esirgemeyen, günden güne doğru yolda ilerlememe katkı sağlayan tüm dost ve müşterilerime sonsuz teşekkür ederim.

Sizler varsanız ben de varım. Bundan sonraki projelerimde de sizlere en iyi şekilde layık olmaya devam edeceğim. Bizlere bu günü gösteren Rabbime hamd-ü senalar olsun.

Adakaya İnşaat
Yavuz KAYA

Adakaya Kazımpaşa Villa Projesi ;

2018 yılında başlayan projelerimiz Adakaya Kazımpaşa Villaları Kazımpaşa merkezde  olup; 2020 yılında oturuma hazır bir şekilde teslim edilecektir. Kazımpaşa Villa  Projemiz ; 24 adet villa olmakla birlikte depreme dayanıklı , imar yönetmeliğine uygun kaliteli malzeme ve doğru işçilik ile işlenmiş olup 5 yıl işçilik ve malzeme garantilidir.

Kazımpaşa Villalarımız ; kişiye özel teras, müstakil bahçe, kamelya, hobi bahçeleri ve özel giriş-çıkış sistemleri ile özlemiş olduğunuz müstakil hayatı sizlere sunuyor…

Villalarınızda ısı ve ses problemleriniz son bulacak !

Adakaya İnşaat olarak müşterilerimizi daima geleceğe taşıyoruz…..

KAZIMPAŞA TRİPLEKS

Üniversite Yolu Projesi

ADAKAYA İNŞAAT
ETKİNLİKLERİMİZ

Adakaya İnşaat olarak , daima ekibimiz ve çözüm ortaklarımızın yanındayız. Ekibimiz ile birlikte güçlü adımlar atıp sağlam temeller üzerine binalar inşaa ediyoruz…

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar