Dolar : Alış : 5.3429 / Satış : 5.3526
Euro : Alış : 6.0908 / Satış : 6.1018
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya13°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14186 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Abdurrahman CENS, Sakarya merkezde esnafları ziyaret Etti

10 Haziran 2018 - 805 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Abdurrahman CENS, Sakarya merkezde esnafları ziyaret Etti
Abdurrahman CENS, Sakarya merkezde esnafları ziyaret Etti

HÜDA PAR Kocaeli Milletvekili Adayı Abdurrahman CENS, Sakarya Milletvekili Adayları ile birlikte Sakarya merkezde esnafları ziyaret edip, farkı’nı anlatarak 24 Haziran seçimleri için desteklerini istedi.

“Parti programımız bir medeniyet projesidir”

“Halkımıza verdiğimiz sözün takipçisi olacağız”

“HÜDA PAR’ın döneminde faiz olmayacak”

“Müslüman memlekette faizin ne işi var”

Habervole Genel Yayın  Yönetmeni  Fehmi DUMAN  HÜDA PAR Kocaeli Milletvekili Adayı Abdurrahman CENS ile   Seçime giderken  gündemi   konuştuk

Kocaeli Milletvekili Adayı Abdurrahman CENS “Halkımıza verdiğimiz sözün takipçisi olacağız”

Kocaeli Milletvekili Adayı Abdurrahman CENS“HÜDA PAR adaylarının, halkın desteğini alarak meclise gitmesi durumunda Meclisteki ruh da değişir, hizmet anlayışı da. HÜDA PAR gerçek anlamda halkın temsilcileri olur. Biz halkımıza şu sözü veriyoruz. İnşallah halkımız bize bu vekaleti verip temsilcisi yaptığı zaman onların haklarının savunucusu olacak, ” diye konuştu.

“Hamd olsun halkımızın partimize büyük teveccühü var”

Partimizin 79 ilde parti olarak Diyarbakır ve Batman ‘da ise bağımsız adayları destekleyerek seçime gireceğini belirten CENS, “Gayesi halka ve hakka hizmet olan hür adaylarla seçim sürecinde memleket memleket, şehir şehir, ilçe ilçe, kasaba kasaba çalışıyoruz. Hamd olsun halkımızın partimize büyük bir teveccühü var.” diyerek halkın partilerine sıcak bakışını aktardı.

Ulusal medya tarafından partimize yeteri kadar yer verilmediğini dile getiren Turgut, partimizin hedef ve gayesini bizzat halkın evine, işyerine ve iftar programlarına kadar giderek anlatılacağını söyledi.

HÜDAPAR’ın alnı secdeye değmeyen tek bir adayı yoktur.

#ÖnceİnsanÖncelikAdalet

 Çalışmalarda halkın teveccühüyle karşılanan milletvekili adayları, halkın sorunlarını ve taleplerini dinleyerek destek talebinde bulundular.

Cens“İslam şemsiyesi altında, insanları bir paydada buluşturmayı hedefliyoruz”

Mezhepsel ayrıştırma yapmadan İslam şemsiyesi altında Türküyle Kürdüyle, Çerkeziyle Lazıyla insanları bir paydada buluşturmayı hedefleyen bir siyaset anlayışına sahip olduğumuzu ifade eden Cens, “Partimiz, bu eksikliği ve ihtiyacı gördüğü için siyasi arenada yerini aldı ve bu anlayışla 81 ilde partili kardeşlerimiz harıl harıl çalışmakta, bu amaç ve gayemizi halkımıza anlatmaktadır.” diyerek partilerinin bakış açısını özetledi.

“Müslümanların aralarındaki birlikteliği sağlamak lazım”

İslam coğrafyasında yaşanan sıkıntılara da dikkat çeken Cens “Şu an Filistin’de Müslümanlar kan ağlıyor, Yahudiler zulmetmekte. Şu an Suriye’de milyonlarca insan evini terk etmiş, muhacir durumuna düşmüş, milyonlarcası şu an Türkiye’de Ürdün’de farklı farklı ülkelerde memleketlerinden uzaktırlar. Ve şu anda Irak’ta Suriye’de insanlar mezhepsel çatışmalar içerisine girmiş, maalesef birbirlerini katletmektedirler. Bunlar hep emperyalistlerin oyunlarıdır, onların kışkırtmalarıdır. Biz HÜDA PAR olarak diyoruz ki; Müslümanlar, kendi aralarındaki birlikteliği sağlamaları lazım. Belki NATO gibi, belki Avrupa Birliği gibi, belki Birleşmiş Milletler gibi kendi birlikteliklerini oluşturmaları lazım. Bu birliktelik oluşturulduğu zaman başta Türkiye olmak üzere bütün İslam ülkeleri bir araya gelebilecek, eksiklikleri bitecek, böylece emperyalistlerin, kapitalistlerin oyuncağı haline gelmeyecek ve artık sömürülmeyecektir.” dedi.

Haber-Fehmi DUMAN-Sabahattin BİRİNCİ

 1. HÜDA PAR Bursa Milletvekili adayları bugün Bursa’nın 7 ayrı bölgesinde eş zamanlı olarak esnaf ziyaretlerinde bulundular.(Emek,Ulus,Yavuz Selim,Kestel,Yenidoğan,Gemlik,Erikli) ın ziyaret etmediği esnaf kalmayacak şekilde azim ve kararlılıkla çalışıyor Hür adaylar

 2. HÜDA PAR Bursa Milletvekili Adayları, beraberlerindeki heyetle birlikte Emek, Ulus, Yavuzselim ve Kestel’de esnaf ziyaretlerinde bulunarak sıkıntı ve taleplerini dinleyip 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

 3. HÜDA PAR Samsun Milletvekili adayları, beraberindeki heyetle birlikte Vezirköprü ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istediler. HÜDA PAR adaylarındaki bu azim ve kararlılık beraberinde başarıda getirir inşallah.

 4. HÜDA PAR Nevşehir Milletvekili Adayı Mahmut KAYA, seçim çalışmaları kapsamında Kaymaklı ilçe halkını ve esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi. HÜDA PAR Milletvekili Adayı esnaf ve vatandaşlardan 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundu.

 5. HÜDA PAR Siirt Kadın Milletvekili Adayı, beraberindeki heyetle birlikte düzenlenen bir etkinlikte vatandaşlara HÜDA PAR broşürlerini dağıttılar.

 6. HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Adayı olan Sayın Sait Şahin, beraberindeki heyetle birlikte esnafları ziyaret ederek destek talebinde bulundu.

 7. HÜDA PAR Kayseri Milletvekili Adayları seçim çalışmaları kapsamında Pınarbaşı ilçe halkıyla buluşup sorun ve sıkıntılarını dinledi. HÜDA PAR Milletvekili Adayları esnaf ve vatandaşlardan 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundu.

 8. HÜDA PAR Kocaeli Milletvekili Adayı Abdurrahman CENS, Sakarya Milletvekili Adayları ile birlikte Sakarya merkezde esnafları ziyaret edip, farkı’nı anlatarak 24 Haziran seçimleri için desteklerini istedi.

 9. HÜDA PAR Bursa Milletvekili Adayları seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret ederek sıkıntı ve taleplerini dinleyip 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

 10. HÜDA PAR Çorum Milletvekili adayları Nuri COŞKUN ve Şükrü ERASLAN, beraberlerindeki heyetle birlikte esnafları ziyaret ettiler. HÜDA PAR Milletvekili Adayları vatandaşlara HÜDA PAR’ı anlatıp 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

 11. HÜDA PAR Amasya Milletvekili adayları Merzifon ilçe merkezinde esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

 12. HÜDA PAR Malatya Milletvekili adayları Mehmet İlker Dönmezer, İbrahim Özgen ve Seyfullah Aşkın beraberlerindeki heyetle birlikte Arapgir ve Arguvan ilçeleri ile Dilek beldesindeki esnafları ziyaret edip 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

 13. HÜDA PAR İstanbul Milletvekili Adayları, beraberindeki heyetle birlikte esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular. Hür Adaylardaki azim ve kararlılık beklentilerin üzerinde bir sonuca vesile olur inşallah.

 14. HÜDA PAR Kayseri Milletvekili Adayları seçim çalışmaları kapsamında Çarız ilçe halkıyla buluşup sorun ve sıkıntılarını dinledi. HÜDA PAR Adayları esnaf ve vatandaşlardan 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

 15. HÜDA PAR Kütahya Milletvekili Adayları, seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

 16. HÜDA PAR Niğde Milletvekili Adayları seçim çalışmaları kapsamında vatandaşları ve esnafı ziyaret ederek HÜDA PAR’ı anlatıp 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

 17. HÜDA PAR Hatay Milletvekili Adayları beraberlerindeki heyetle birlikte Hatay merkezde esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular. Azım, Fedakarlık ve İhlas

 18. HÜDA PAR Yalova Milletvekili Adayları seçim çalışmaları kapsamında İl merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek destek talebinde bulundular.

 19. HÜDA PAR Tunceli milletvekilleri adayları, seçim çalışmaları kapsamında ildeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek broşür dağıttı ve partileri hakkında bilgilendirmede bulundular.

 20. HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili Adayları beraberlerindeki heyetle birlikte Gaziantep/ Nurdağı ilçe merkezinde esnafları ziyaret ederek destek talebinde bulundular.

 21. HÜDA PAR Adana Milletvekili Adayları, bunaltıcı ve nemli sıcağa rağmen seçim çalışmalarını aksatmadan devam ediyorlar. Milletvekili Adayları Adana merkez Seyhan ilçesi Kıbrıs caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek destek talebinde bulundular.

 22. HÜDA PAR Van 27.Dönem Milletvekili adayı Faruk TAŞAN, seçim çalışmaları kapsamında Muradiye(Bıgiri)ve Çaldıran(Ebeğe) ilçelerini ziyaret ederek esnaflardan 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundu.

 23. HÜDA PAR Mersin Milletvekili Adayları beraberlerindeki heyetle birlikte Erdemli ilçesi Kargıpınarı beldesinde esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için dua ve destek talebinde bulundular.

 24. HÜDA PAR Elazığ Milletvekili Adayları beraberlerindeki heyetle birlikte Elazığ Oto Galericiler sitesindeki esnafları ziyaret ederek sıkıntı ve taleplerini dinleyip, 24 Haziran seçimleri için desteklerini istediler.

  HÜDA PAR ‘ın desteklediği Diyarbakır Bağımsız Milletvekili Adayı Zekeriya YAPICIOĞLU, merkez Yenişehir ilçesine bağlı Seyrantepe esnafına hayırlı ve bereketli kazançlar temennisinde bulunarak 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundu.

 25. HÜDA PAR GİK Üyesi Av.Serkan Ramanlı, HÜDA PAR Edirne Milletvekili Adayları ile birlikte Edirne merkezde esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

 26. HÜDA PAR Bursa Milletvekili Adayları, beraberlerindeki heyetle birlikte Bursa merkezde esnaf ziyaretinde bulunarak 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

 27. HÜDA PAR İstanbul Milletvekili Adayları beraberlerindeki heyetle birlikte esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar