Dolar : Alış : 4.6484 / Satış : 4.6568
Euro : Alış : 5.4621 / Satış : 5.4720
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya30°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 12724 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

6 Çocuk sahibi 80 yaşında Anne Bakıcının Elinde Kaldı

06 Haziran 2017 - 31 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»6 Çocuk sahibi 80 yaşında Anne Bakıcının Elinde Kaldı
6 Çocuk sahibi 80 yaşında Anne Bakıcının Elinde Kaldı

Evlatlar Sahip Çıkmıyor,Yaşlı Anne Bakıcının Elinde Kaldı

Devlet Yaşlıya Sahip Çıkmıyor, Evlatlar Sahip Çıkmıyor,Yaşlı Anne Bakıcının Elinde Kaldı

Sakarya  İli  Serdivan İlçesi Yazlık Beldesinde  yaşayan  6  çocuk  annesi  Hacer  ÖZCAN 80 yaşında 2015  yılı  içinde  hastalanır.

6 Çocuk sahibi 80 yaşında  Anne  Bakıcının Elinde Kaldı

Derya  GÜRAY “3  Çocuk annesiyim.İhtiyacım  olduğu  için  2  yıl  önce  iş  arıyordum.Hacer Özcan’ın  oğlu Ahmet’in  arkadaşı  Yatalak bir  hasta var  Ona  bakarmısın dedi. Bilge Hastanesinde  Tedavi gördü.Yara bere  içinde  olan  Hacer teyzenin  evde  bakılması için çocukları  kararlaştırdı.Banada  bakarmısın dediler.Evimin  alında   bir daireyi kiraladım.Bir  iki  sefer  Annelerinin yanına  geldiler.Sonra  ilişkiyi kestiler.Benim kiraladığım evin  kirasını  ödeyemez  oldum.Ev  sahibi İcra davası ile  tahliye  davası  açtı.Temmuz ayı  içinde  tahliye davası sonucu.Hacer teyzenin gideceği yer  yok. Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU ile görüştük.Uzmanları  eve  geldiler incelediler.Benim  Akraba olmadığım için  hiçbir  işlem yapmadılar.Çocuklarıda  sahip  çıkmıyor.15 Bin Lira  borç  var.

NE  DEDİLER

Hak ve Huzur Partisi Genel Başkan Yarımcısı Necla Bakan “Evlat anneyi atar evladıda evladı atar bu böyle gider taki vijdan muhasebesi yapana kadar vijdan seni bırakmıyor ve Allahın tokatını mutlaka yer

Engelliler  ve  Güçlendirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı  Fatma KILINÇER ”Yazıklar olsun…”

Ev  hanımı   Şehide Tutuk “Allah’ından bulsun bu evlatlar”

Derya  GÜRAY “Allah razı olsun ozan bu zavallı elsiz ayaksız insanı nasıl atarım allah ta kulda görüyo nasil baktım” Hacer teyzenin çocukları bu haberi seydetti ve hiç utanmadan sıkılmadan hayırlısı olsun kim alırsa alsın diye cevap verdi İnşallah ozan inşallah  Sayın Valimiz herşeye yetkisi var yetkisini artık etki etmesini istiyorum

İş adamı Ozan Düşgül “Allah bu evlatları aynı şekilde imtihan edecek.Allah senden Razı olsun derya hiç bir Karşılık beklemeden 2 seneye yakındır bakıyorsun bravo. Ben şahitim Allah senden Razı olsun mükâfatını alacağından hiç şüphen Olmasın”

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar